Руйнівна волога

Виробники та компанії, що продають металеві вхідні двері, серед їх недоліків виділяють лише появу дрібних подряпин та неестетичний вигляд. Вони «тактовно» замовчують про самий головний недолік - конденсат.

Разрушительная влага

Руйнівна волога

Виробники та компанії, що продають металеві вхідні двері, серед їх недоліків виділяють лише появу дрібних подряпин та  неестетичний вигляд. Вони «тактовно» замовчують про самий головний недолік - конденсат.

Конденсат на вхідних дверях набагато не безпечніший, ніж на дверях в кухню, вітальню, спальню, так як:

  • Через вхідний отвір проходять дроти системи електропостачання, кабельного телебачення Інтернету та телефонний дріт, а високий рівень вологості, викликаний конденсатом, призводить до короткого замикання й відмови роботи перерахованих вище комунікацій.
  • Холодна волога поверхні дверного полотна та сухе тепле повітря приміщення старять внутрішню обробку передпокої, наприклад, при нормальній вологості шпалери тримаються до 10 років, а внаслідок конденсату, відклеюються на наступний рік;
  • У приватному будинку, вхідні двері можуть примерзнути до дверної коробки;
  • Металеве полотно будь-якої моделі дверей іржавіє в кілька разів швидше.
  • Висока вологість в передпокої, ідеальне середовище для цвілі, грибків, та інших шкідливих організмів, здатних зіпсувати не тільки внутрішнє оздоблення, а й дороге взуття, і верхній одяг.

 

Як борються з конденсатом?

Найпопулярнішими способами, вважаються встановлення подвійних дверей з відстанню не менше 15 см або вентильований тамбур, а де знайти вільний простір, якщо воно не передбачене при будівництві будинку? Ще один спосіб - обробити дверне полотно та закачати в порожнечі дверної коробки монтажну піну. В результаті, остаточна вартість виробу зростає, в середньому, на 50%, Крім того, при самостійній обробці, оздоблювальні матеріали не будуть мати такого зчеплення з полотном як при обробці виробником. Однак, найкращий спосіб боротьби з конденсатом, придбати двері гарної якості. Це 100% гарантія виробника, та й монтаж обійдеться дешевше, ніж монтаж дешевої, а потім доплата за усунення недоліків виробника.

На якому виробнику зупинитися?

Металеві вхідні двері Україні, поряд з конкурентними перевагами низькою ціною, надійністю надзвичайно схильні до виникнення конденсату. Винятком можна назвати двері арма. Компанія «Арма», одна з небагатьох, яка приділяє величезну увагу боротьбі з цим згубним явищем. Відсутність містків холоду, покриття дверного полотна, що перешкоджає накопиченню конденсату - візитна картка Арма.

Не знаєте які двері вибрати?

отримаєте безкоштовну консультацію

Наш фахівець відповість на всі питання, а також допоможе підібрати вам двері під ваш бюджет і потреби.

Запит на консультацію


Замовлення