Дверне полотно - важливий елемент дверей

На сьогоднішній день вхідні двері можуть мати широкий асортимент різноманітних полотен. Вони можуть відрізнятися за такими критеріями: • За базовим матеріалом. • За структурою. • За обробкою. За допомогою цих критеріїв виробники і поділяють полотна на види. Найбільш поширеними вважаються каркасні полотна. Вони мають акуратний та компактний вид. В якості наповнювача виробники можуть використовувати ізоляційні матеріали.

Дверное полотно - важный элемент дверей

Дверне полотно - важливий елемент дверей

На сьогоднішній день вхідні двері можуть мати широкий асортимент різноманітних полотен. Вони можуть відрізнятися за такими критеріями:

  • За базовим матеріалом.
  • За структурою.
  • За обробкою.

 

За допомогою цих критеріїв виробники і поділяють полотна на види. Найбільш поширеними вважаються каркасні полотна. Вони мають акуратний та компактний вид. В якості наповнювача виробники можуть використовувати ізоляційні матеріали.

Переваги дверей з металевим полотном

Металеві двері є невід'ємною частиною для багатьох людей. Вони забезпечують підвищену безпеку. На сьогоднішній день металеві двері можуть поєднувати не тільки міцність, але і естетичність. Ця продукція не боїться вологи та комах, які легко можуть пошкодити дерев'яну продукцію. Їх конструкція вважається найбільш довговічною. Металеві двері поступово витісняють з ринку дерев'яні продукти.

Вхідні двері та їх конструкція

Двері гарної якості можуть бути виготовлені з:

  • Сталі.
  • Алюмінію.
  • Інші матеріали.

 

Двері металеві вхідні також можуть розділятися і за способом монтажу. Більшість конструкцій можна вішати на петлі. Також конструкція може відкриватися як назовні, так і всередину. Існують також і розсувні конструкції. Їх полотно є ковзним та його легко можна пересувати. Для їх пересування вам буде потрібно додатково використовувати ще і спеціальні ролики. Якщо ви бажаєте, щоб ваша двері були надійною вам необхідно вибрати якісне полотно.

Ці матеріали мають натуральний склад завдяки, якому значно поліпшать термін експлуатації продукції. Серед багатьох споживачів також цінуються і полотна з МДФ. Звичайно, їх популярність забезпечена тільки низькою ціною. Інших переваг це полотно просто не має. Вхідні двері зазвичай виготовляють із сталі високої якості. Алюміній менш ефективний в застосуванні й тому краще використовувати сталь. Якщо металеві двері попередньо обробити захисними засобами, тоді вони стануть стійкими до корозії.

Не знаєте які двері вибрати?

отримаєте безкоштовну консультацію

Наш фахівець відповість на всі питання, а також допоможе підібрати вам двері під ваш бюджет і потреби.

Запит на консультацію


Замовлення