Будова дверей

Вхідні двері, виконані з металу, здатні в кілька разів збільшити безпеку вашого житла. У виборі такого виробу практично не існує компромісів: продукція повинна відповідати високим вимогам якості та надійності.

Строение дверей

Будова дверей

Вхідні двері, виконані з металу, здатні в кілька разів збільшити безпеку вашого житла. У виборі такого виробу практично не існує компромісів: продукція повинна відповідати високим вимогам якості та надійності.

Двері металеві вхідні, їх будова та виробництво

Вироби складаються з декількох елементів, які ефективно доповнюють один одного. Виробництво вхідних дверей має на увазі використання каркасної технології. Даний метод полягає в тому, що на основний каркас навішуються інші складові. Сама каркасна технологія полягає в використання металевих профілів, які мають підвищену міцність. Саме ця деталь відповідає за надійність всієї системи. Самі профільні елементи виробляються методом штампування або ж виготовляються з листа. Для того, щоб підвищити міцність всієї системи, вироби забезпечуються так званими ребрами жорсткості.

Параметри металевої обшивки визначають надійність системи та її ефективне протистояння зломів. Не складно здогадатися, що чим товще сам метал, тим дорожче за вартістю товар. Двері гарної якості мають двосторонню металеву обшивку. Також в дорогих варіантах замки захищаються додатковими пластинами з того ж металу.

Дверна коробка в гарному виробі обов'язково має захищену порожнину. Це потрібно для того, щоб зловмисник не отримав доступ до самого замку, вибиваючи шар бетону.

Для того, щоб в приміщенні підтримувався достатній рівень теплоізоляції, всередині існує наповнення зі спеціального матеріалу, який не випускає тепло назовні та не пропускає холод з боку вулиці. Природно, що однією з важливих складових, є замок, який повинен мати складну конструкцію.

Двері Арма та їх експлуатаційні характеристики

Сучасні двері України сьогодні характеризуються такими перевагами:

  • підвищена стійкість до ударів;
  • захист замка від злому;
  • гарний рівень теплоізоляції;
  • використання металу вищого класу;
  • комплектуючі від кращих виробників;
  • гарантія якості;
  • тривалі терміни експлуатації;
  • помірний рівень цін.

 

Купуючи товар вищої якості, ви забезпечуєте збереження свого майна навіть у період вашої тривалої відсутності. Ви зможете надовго покинути свою квартиру та не турбуватися за своє майно.

Не знаєте які двері вибрати?

отримаєте безкоштовну консультацію

Наш фахівець відповість на всі питання, а також допоможе підібрати вам двері під ваш бюджет і потреби.

Запит на консультацію


Замовлення