Теплоізоляція вхідних дверей - це те що ви давно шукали

Теплоізоляція вхідних дверей забезпечує збереження тепла в приміщенні. Якісна продукція завжди містить спеціальний шар, який не дає теплу покидати стіни житла й не пропускає холодне повітря з вулиці.

Теплоизоляция входных дверей - это то что вы давно искали

Теплоізоляція вхідних дверей - це те що ви давно шукали

Теплоізоляція вхідних дверей забезпечує збереження тепла в приміщенні. Якісна продукція завжди містить спеціальний шар, який не дає теплу покидати стіни житла й не пропускає холодне повітря з вулиці.

Сучасне утеплення дверей - це максимум тепла та затишку

Провідні виробники приділяють велику увагу не тільки рівню безпеки, який забезпечують вироби. Також важливо зберегти стабільну температуру в приміщенні. Сучасна якість дверей в плані збереження тепла визначається наповнювачем, який використовувався в спеціальній прошарку. Цей матеріал закладається в спеціальний відсік та служить своєрідним термосом. Для таких цілей використовується різна сировина:

1. Пінопласт. Можна сказати, що такий матеріал - це своєрідний пережиток минулого. Серед найнебезпечніших його мінусів - це велика ймовірність виникнення пожежі. Навіть невелика іскра може спричинити займання. Тому на зміну цього матеріалу сьогодні прийшли інші, які вважаються по праву більш безпечними та практичними.

2. Мінеральна вата. Багато виробників вже оцінили якість цього матеріалу. Він володіє такими характеристиками:

  • екологічна безпека;
  • стійкість до займання;
  • водовідштовхувальна властивість;
  • доступна вартість.

 

3. Спінений поліуретан. Нескладно здогадатися, що цей матеріал має пористу структуру. Ця речовина наноситься методом напилення на внутрішню поверхню. Такий метод напилення забезпечує монолітний шар, який захищає від впливу низьких температур. Також такий шар протистоїть утворенню грибка, найрізноманітніших видів цвілі. Серед його переваг також можна назвати те, що загоряється він з великими труднощами. Серед мінусів - якщо він займеться, то буде виділяти шкідливі здоров'ю токсини.

Сучасне виготовлення дверей має на увазі використання саме останнього матеріалу. Різноманітні моделі дверей від провідних виробників обов'язково оснащені захисним шаром від впливу низьких температур, яким піддається приміщення ззовні. Жителям перших поверхів особливо актуальним є питання захисту не тільки від холоду, але і від підвищеної вологості, яка може виходити з підвальних приміщень.

Також слід зазначити, що такий захисний шар забезпечує безпеку від шумів.

Не знаєте які двері вибрати?

отримаєте безкоштовну консультацію

Наш фахівець відповість на всі питання, а також допоможе підібрати вам двері під ваш бюджет і потреби.

Запит на консультацію


Замовлення