О компании

Компанія «АРМА», заснована в 2012 році, - найбільш великий в Україні виробник металевих вхідних дверей високої якості. Наші вироби поставляються споживачам України та далеко за її межі.

Для компанії пріоритетними є три складові:

  • індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта;
  • безперервне вдосконалення зовнішнього вигляду та експлуатаційних якостей вироблюваної продукції;
  • впровадження в життя прогресивних ідей та нових розробок.

 

Виробник «АРМА» - відповідальний надійний партнер. Ми пропонуємо взаємовигідну співпрацю оптовим та роздрібним покупцям. Наші менеджери знайдуть для кожного клієнта або партнера найбільш вигідні рішення.

Наші активи:

  1. Колектив високопрофесійних фахівців з великим досвідом та високотехнологічне оснащення дозволяють виготовити вхідні двері з металу, що відповідають найвищим вимогам.
  2. Виробничий процес максимально автоматизований. У виробництві задіяне новітнє обладнання європейського класу.
  3. Власне автономне промислове підприємство дає можливість здійснити контроль на всіх етапах виробництва та забезпечити безперебійні постачання виробів в необхідних об'ємах.
  4. Одним з головних пріоритетів торгівельної марки «АРМА» є використання у виробничому процесі виключно сертифікованих матеріалів.
  5. и постійно працюємо над унікальністю й неповторністю нашої продукції.
  6. На кожному етапі роботи, починаючи з оформлення замовлення й закінчуючи доставкою готової продукції, здійснюється контроль якості виготовлення виробів.

 

На підприємстві працюють професіонали різного віку. В кожного з нас свої пріоритети, але всю команду об'єднує віра в нові ідеї компанії й прихильність своїй справі.

Ми переконані, що стандарти якості високого рівня - обов'язкова складова успіху. Виробництво надійних, теплих дверей з металу, здатних захистити будинок від вторгнення сторонніх людей й проникнення холоду - головне завдання нашого підприємства. Споживачам пропонуються унікальні позиції та моделі самих різних дизайнів.

Налагоджене виробництво виробів індивідуального і масового характеру дає можливість забезпечити безперебійне виробництво продукції в необхідних для замовника обсягах у встановлені терміни.

Наша компанія, яка динамічно розвивається стане для приватних осіб та оптових покупців надійним партнером і знайде шляхи для довгострокового співробітництва на взаємовигідних умовах.

Не знаєте які двері вибрати?

отримаєте безкоштовну консультацію

Наш фахівець відповість на всі питання, а також допоможе підібрати вам двері під ваш бюджет і потреби.

Запит на консультацію


Замовлення